Ege Bölgesi Stratejik Plan Toplantımızı Gerçekleştirdik

28 Ocak Pazar Günü Denizli Çerkes Kültür Derneğimizin ev sahipliğinde KAFFED Stratejik Plan İstişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıya Denizli Çerkes Kültür Derneği Başkanı BJAŞŞ’O Sermet AL, Bölge Koordinatör Derneği izmir Çerkes Kültür Derneği Başkanı GUNAY Ramazan ERSÖZ, Manisa Çerkes Kültür Derneği Başkanı HUDIJ Abdullah HIRÇINER, Izmir Arıkbaşı Kafkas Derneği Başkanı ŞIBZAKHO Aslı BAŞARAN AKTÜRK, Nazilli Kuzey Kafkas Yardımlaşma Derneği Başkanı ĞIŞ Mahmut AVCI, Muğla Kafkas Derneği eski başkanları ELBEGTE Ümit Hatipoğlu, AKHUARAC Haldun Önal KAFFED, Genel Başkan Yardımcısı LHIHUJIKO Özcan ATICIER , KAFFED Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreteri TSEY Canel ZAĞLI, KAFFED YK Üyeleri QURF Hayri HOPBAÇ, TEŞ’U Enes ÖZKAN ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri, KAFFED Delegeleri ve Çerkes köylerinden gelen temsilciler katıldılar.

KAFFED Genel Başkan Yardımcısı LHIHUJIKO Özcan ATICIER’ın stratejik plan çalışmasına ilişkin sunumu ile başlayan toplantıda, Federasyonumuzun ve toplumumuzun güçlü ve zayıf yanları, önümüzdeki fırsat ve tehditler değerlendirildi. Stratejik hedefler ve bu hedefler doğrultusunda önümüzdeki 3 yılda yapılması gerekenler ele alındı.

Hazırlık çalışmaları kapsamında planlanmış olan 8 Bölge İstişare Toplantısı tamamlandı. Bölge toplantılarında paylaşılan görüş ve önerileri Stratejik Plan metnine yansıtılacak.
Misafirperverliklerinden, katkı ve katılımlarından dolayı başta Denizli Çerkes Kültür Derneği Başkanı BJAŞŞ’O Sermet AL ve Yönetim Kurulu üyeleri olmak üzere değerli başkanlarımıza, derneklerin Yönetim Kurulu üyelerine, KAFFED Delegelerimize, Kadın ve Gençlik Komisyonu üyelerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Share