KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu KAFLAR ile Buluştu

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu 10 Mart Çarşamba akşamı rekor bir katılım ile üniversitelerin Kaf gruplarından başkan veya temsilcilerle görüşme gerçekleştirdi. Komisyonun bu zamana kadar gerçekleştirdiği projeler, eğitimler, canlı yayınlar katılımcılara hazırlanan görsel sunum desteği ile anlatıldı. Toplantının temel amacı katılan kaf gruplarına, komisyonun amaçlarının, vizyon ve misyonunun anlatılması ve gelecek soruların yanıtlanmasıydı.

p>

Teker teker aranarak davet edilen kaf gruplarından yüksek bir katılım oldu. Toplamda 54 kişinin katıldığı görüşme, tanışma işe başlayıp, soru ve cevaplar ile son buldu. Toplantı başında yapılan tanışma ile sıcak bir ortam da yaratılmış oldu.

Komisyonumuzda da toplumumuzdaki gibi değer verdiğimiz ilkeler ve amaçlarımız doğrultusunda çalışmalar yürütülüyor ve bu çalışmalarla her geçen gün daha fazla kişiye ulaşılıyor. Bu sayede gençler kendilerini geliştiriyor ve network kazanmış oluyorlar. Bu sebeple temel paydaşlarımızdan olan üniversitelerin kaf grupları ile yapılacak bu görüşme büyük önem taşımaktaydı. Görüşmeyi planlayan ekibin amaçları doğrultusunda ilerlendi ve karşılıklı memnuniyet bırakan bir görüşme gerçekleşmiş oldu.

Git gide büyümek ve eğitim, canlı yayın gibi etkinliklerde buluşmak kalabalıklaşmak komisyonu ve amaçlarını tanıtmak ile mümkün olabilir. Görüşme akışı planlandığı gibi ilerledi, komisyon başkanı Turan Akın’ın katılımıyla ve soruları cevaplaması ile son buldu. Sordukları cevaplara tatmin edici yanıtlar alan katılımcılar görüşmeden memnun ayrıldılar.

Görüşmenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor, nice etkinliklerde bir arada olmayı umuyoruz.


(Haber:Buse Çakır)


nanKaffed

Share