Gençlerle Gelecek III: Toplumumuz, Kurumlarımız ve Gençliğimiz

İlkini 22 Mayıs 2020 tarihinde Ankara Üniversitesi Kuzey Kafkasya Halkları Topluluğu’ndan (AnkaraKaf) Yakup Savaş ve Yıldız Üniversitesi Kuzey Kafkasyalı Öğrenciler Topluluğu’ndan (YıldızKaf) Gözde Duman’ın; ikincisini İzmir Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Selinay Arı ve Güney Marmara Gençlik Komisyonu’ndan Fatih Emir’in katılımı ile düzenlediğimiz “Gençlerle Gelecek” program serimizin üçüncüsünü 25 Haziran 2020 Perşembe akşamı saat 21:00’de Federasyonumuzun YouTube Kanalından gerçekleştireceğiz.

p>


Bu programda “Toplumumuz ve Kurumlarımız Araştırma Yarışması”nda dereceye giren Samsun Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Aslı Acıoğlu ve Denizli Kafkas Kültür Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Sinemis Buket İleri konuğumuz olacaklar.

p>


Konuklarımızla hem yaptıkları araştırmanın sonuçlarını konuşacağız hem de toplumumuz, kurumlarımız ve gençliğimiz ile ilgili gözlem ve deneyimlerine dayalı düşüncelerini ve gelecek perspektiflerini ele alacağız.

p>


Gençleri dinlemek, geleceğe güvenimizi tazelemek ve sorularımızı sorup cevaplarını almak üzere;
Genel Başkan Danışmanımız Ömer Atalar’ın moderatörlüğünde, 25 Haziran 2020 Perşembe akşamı, Saat 21:00 de  KAFFED YouTube Kanalında buluşalım.  

p>
nanKaffed

Share