Yönetim Kurulu İki Aylık Dönemi Değerlendirdi

KAFFED Yönetim Kurulu, aylık yüz yüze toplantısını Bursa Çerkes Kültür Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Genel Başkan Ünal Uluçay ve Yönetim Kurulu üyeleri iki aylık süreçte yapılan çalışmalar ile önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmaları ele aldı.

Komisyonların çalışmalarında gelinen nokta ve aksayan hususlar değerlendirilerek tüm komisyonların Şubat ayı içerisinde aktive edilmesine karar verildi. Aktif olarak çalışmaya başlamış olan komisyonların ise yönetim kurulu toplantılarında düzenli raporlama sisteminin oturtulması gerektiği belirtildi.

Çerkes Soykırımı ve Sürgünü’nün 160. Yılı özel gündemli Başkanlar Kurulu değerlendirildi. 21 Mayıs anma etkinlikleri ile ilgili hazırlıklara başlanmasına karar verildi.
Mali işler komitesi depremde ailesini kaybeden öğrencilere bağlanan burslar ile ilgili bilgi verdi.
Stratejik Plan hazırlık çalışmaları hakkında yönetim kuruluna bilgi verildi. Paydaş toplantılarının takvime uygun şekilde tamamlanabilmesi için çalışmaların hızlandırılmasına karar verildi.
Yönetim Kurulunun bir sonraki toplantısı 6 Şubat 2024 tarihinde çevrimiçi olarak yapılacak.
Toplantıya evsahipliği yapan Bursa Çerkes Derneği Başkanı Fatih Şamuk ve yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyelerine, heyetimizi ziyarete gelen önceki Dernek Başkanları Filiz Çelik ve Levent Turgut ile değerli thamademiz Yaşar Nogay’a teşekkür ediyoruz.

Share