KAFFED Kariyer Komisyonu Yeni Dönem Çalışmalarına Başladı

2020 Yılında faaliyete başlayan, geçtiğimiz üç sene boyunca toplumumuz tarafından takdir edilen çalışma ve projelere imza atan KAFFED Kariyer Komisyonu 17 Ocak 2024 Perşembe akşamı gerçekleştirilen Genel Toplantı ile yeni dönem çalışmalarının startını verdi.

Geçmiş dönemlerde komisyonda görev alan ve bu dönem de görev almaya devam edecek olan üyeler ile yeni başvuruyla komisyona dahil olan üyelerin katıldığı toplantıya önceki dönem KAFFED Yönetim Kurulu üyesi, Kariyer Komisyonu Koordinatörü ve bu dönem Kariyer Komisyonu Proje Danışma Kurulu üyesi Turan Akın, Kariyer Komisyonu Koordinatörü Talha Ölmez ve Kariyer Komisyonu çalışmalarından sorumlu KAFFED Yönetim Kurulu üyeleri Semanur Kemaloğlu, Lüseyna Özden ve Feyza Önal da katıldı.

Kısa bir tanışma turu ile toplantıya başlandı. Komisyon Koordinatörü Talha Ölmez Komisyonun amacı ve işleyişi hakkında genel bilgilendirmede bulundu. Proje Danışma Kurulu üyesi Turan Akın komisyonun kurulmasındaki motivasyonu, ulaştığı hedefleri ve komisyon bünyesinde yapılan projeler hakkında kapsamlı bilgi verdi. KAFFED Yönetim Kurulu üyesi Semanur Kemaloğlu komisyonun çalışma prensiplerinin ihtiyaca göre revize edilebileceğinden ve yeni projelerin hayata geçirilmesi yönünde KAFFED Yönetim Kurulu’nun komisyona sunacağı katkılardan bahsetti.

Komisyonun alt birimleri, proje grupları ve komisyon çalışma prensipleri ile ilgili genel çerçeve aktarılarak, kurumsal tanıtım sunumu yapıldı. Önceki dönemlerde komisyonda görev alan deneyimli üyeler, aktif olarak dahil oldukları birimler hakkında detaylı bilgi vererek komisyona yeni katılan üyelerden gelen soruları cevapladılar. Toplantı sonrasında gönderilen form ile üyelerden çalışmak istedikleri birim veya birimleri tercih etmeleri istendi. Yapılan tercihlere göre oluşturulacak birim grupları önümüzdeki hafta birim toplantılarını gerçekleştirecekler.

Toplantının son 15 dakikası üyelerin birbirlerini daha iyi tanımaları için sohbet toplantısı şeklinde ilerledi.
Komisyona dahil olan tüm üyelere teşekkür ediyor, dönemin başarılı ve verimli olmasını diliyoruz.

Share