Kariyer Dönüşümü

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonu "Girişimciler Anlatıyor" serisi ile farklı sektörlerden girişimcileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

KAFFED'in YouTube kanalı ve Facebook sayfasından ayda bir canlı olarak yayınlanan serinin bu ayki konuğu Urbanite Venture Danışmanlık ve Kariyer Dönüşüm Akademisi Kurucusu Arzu Tekir olacak. Tekir, kariyer yolculuğunu, Arya Kadın Yatırım Platformunu ve kitap serüvenini meraklıları ile paylaşacak. 1 Nisan 2021 Perşembe günü saat 20.00’da yayınlanacak olan programın kolaylaştırıcılığını Pelin Fidan üstlenecek.

Arzu Tekir Kimdir?

p>

Ege Üniversitesi İstatistik Bölümü sonrası Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü'nde yüksek lisansını tamamlayan Tekir, yaşam boyu öğrenme merakıyla eğitimlerine devam etti. Harvard Manage Mentor, Harvard Kennedy School'da Performance Measurement for Effective Management of Nonprofit Organisations ve Cornell University'de Women's Entrepreneurship Programlarını tamamladı.

Amerika’da yerleşik Urbanite Venture danışmanlık şirketinin kurucusu ve VR Academi'nin Türkiye ve Amerika'da İş ve Strateji Ortağıdır.

p>

​Şimdi Senin Zamanın | Kariyerini Dönüştürmek İsteyenlere Öğrenilmiş Dersler Kitabını,  pandemi sürecinde 2020 yılı Ağustos ayında tamamladı. Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür başlıklı eğitim programını tasarladı, Kariyer Dönüşüm Akademisi'ni kurdu. Arya Kadın Yatırım Platformu'nun Kurumsal İletişim Direktörlüğünü de yürüten Arzu Tekir, Miami merkezli Social Impact Movement'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Farklabs Danışma Kurulu Üyesidir.

p>

​​


nanKaffed

Share