KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu Büyüyor

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu, çalışmalarına artık daha kalabalık bir ekip ile devam edecek.

Başta İstanbul olmak üzere üniversitelerin Kafkas topluluklarında yer alan arkadaşlarımız KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu’na katkı sağlayacaklarına inanarak ekibe katıldılar. Yeni katılımcıların da katacağı enerji ile gelecekte keyifli ve yararlı birçok çalışmaya imza atılacağına inanıyoruz.

Girişim ve İstihdam Komisyonu’nun 24.01.2021 tarihinde gerçekleştirilen çevrimiçi toplantısında tanışmanın ardından, yapılan ve yapılması öngörülen tüm projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Komisyonumuzun 3 oturum şeklinde gerçekleştirdiği ve 20 kişinin katıldığı toplantıda şimdiden projeler ve bu projelerde gönüllü şekilde çalışacak olan isimler tespit edildi.

Çok sayıda gence, iş insanına ulaşmayı hedefleyen ve karşılıklı destek ile kazanımın ön planda olduğu bu komisyonun her geçen gün bilinirliği artmakta ve bu sayede amaçlara ulaşma yolunda emin adımlar atılmaktadır. Kişi sayısı ile birlikte artan dinamik fikirler yakın gelecekte yeni projelerin habercisi. Şimdiden katılımcıların her birine teşekkür ediyoruz.


Buse Çakır


nanKaffed

Share