Stratejik Plan Bölge Toplantılarımız Devam Ediyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) 2020-2021 yılları Stratejik Planı hazırlık toplantısı İç Anadolu 1. Bölgemizin (Eskişehir-Bozüyük-Kütahya-Kiçir) Dernek temsilcilerinin katılımıyla 16 Şubat 2020 Pazar günü Eskişehir’de yapıldı.
 
Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği ev sahipliğinde gerçekleştirilen çalışmaya  Federasyonumuz Genel Başkanı Yıldız Şekerci, Genel Sekreterimiz Serpil Dizdarlar ile Yönetim Kurulu üyelerimiz, Bölge Dernek Başkanlarımız, Derneklerimizin yönetim kurulu üyeleri ve delegeleri katıldı.
 
Çalışmayla önümüzde iki yıllık döneme ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.
 
KAFFED Genel Başkanı Yıldız Şekerci, katılımcı bir anlayışla yürütülen stratejik planlama çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Güçlü bir örgüt için hak ve hukukun iyi bilen, yerelde güçlü bir yapının öneminin altını çizdi.
 
Stratejik planlama sürecine ilişkin yapılan sunumların ardından katılımcılar, toplumumuzun ve kurumlarımızın güçlü ve zayıf yanları ile çevremizdeki fırsatları ve tehditleri değerlendirerek, önerilerini sundular.
 
Toplantıda, Gençlik Komisyonu adına Yönetim Kurulu üyesi Ersin Özen, Federasyonumuzun gençlerin katılımının artırılması için yaptığı özel çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
 
Genel Başkan Yıldız Şekerci ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişelir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan “Bir Kafkasya Hikayesi Başlangıç” gösterisi için hazırlıkları sürdüren “Şıble Kuzey Kafkas Halk Dansları Topluluğu’nun çalışmasına katılarak gençlere başarı diledi.
 
Gençlerle uzun uzun sohbet eden Yıldız Şekerci ve Yönetim Kurulu üyeleri 18 Nisan 2020 tarihinde sahneye konacak gösteriye katılma sözü verdi.
 
 
{gallery}/haber/federasyon/2020/200216_Eskisehir_Stratejik_Planlama{/gallery}

nanKaffed
Share