Sezonun Son Meşealtı Toplantısına ve İftara Davetlisiniz


Kasım 2018 den beri her ay gerçekleştirdiğimiz Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (KAFSAM) Meşealtı Gençlik Toplantılarının bu sezon son toplantısını 23 Mayıs Perşembe günü gerçekleştireceğiz. 
Sezonun genel bir değerlendirmesinin yanı sıra, Nisan ayı toplantısında olduğu gibi KAFSAM Başkanı Prof. Dr. Erol Taymaz’ın da katılımı ile yaz dönemine ilişkin hazırlıkları gençlerimiz ile değerlendireceğiz. Nisan Ayı toplantısında yaz dönemine ilişkin bir Akademik Araştırma Yarışması düzenlenmesi detaylı şekilde tartışılmış ve farklı alternatifler arasından “Kurumlarımız ve Toplumumuz” teması benimsenmişti. Daha sonra KAFFED Yönetim Kurulu da bu Yarışmayı desteklemek üzere gerekli kararı almıştı. 
Bu toplantı öncesinde Nisan toplantısındaki tartışmalardan hareketle anket taslağı ve yöntem önerileri hazırlanacak ve bu öneriler üzerinden toplantıdaki tartışma yürütülerek taslaklar olgunlaştırılacaktır. 
Araştırma Yarışmamızın katılımcılarının derneklerimizin gençlik komisyonlarından ile üniversitelerde faaliyet gösteren resmi veya gayrıresmi ünikaflardan gençlerimizin olması kararlaştırılmıştı. Bu nedenle bu toplantıya Ankara’daki üniversitelerin ÜNİKAF gruplarını özellikle davet ediyoruz. 
Toplantı 18:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Sonrasında ise iftar yemeğinde bir arada olacağız. 
Toplantı katılımcıların interaktif katkıları ile gerçekleştirilecektir. Toplantıya 30 yaş altı gençlerimizi bekliyoruz.

Toplantı yeri : Ankara Çerkes Derneği

p>

Beştepe Mh. Meriç Sk. 44 Yenimahalle/Ankara.

Toplantı Tarihi : 23 Mayıs 2019 Perşembe 
Toplantı Saati : 18:00-20:00 arası.

İFTAR hazırlığı için lütfen katılım durumunuzu info@kaffed.org adresine e-posta ile bildiriniz.span>

p>
nanKaffed

Share