Meşe Altı Toplantıları Devam Ediyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) bünyesinde; gençlerimizin bilgi, görüş ve önerilerini, toplumsal dinamizme ve kurumsal çalışmalara yansıtmak, gençlik katılımını güçlendirmek, gençlerimizin kendi aralarındaki iletişimi ve işbirliğini artırmak amacıyla düzenlenen “Meşe Altı Toplantıları”nın ikincisi 18 Ocak 2024 Perşembe günü saat 21.05-23.00 arası gerçekleştirilecektir. Toplantılar, farklı konu başlıkları ve farklı katılımcılar ile her ayın üçüncü Perşembe günü aynı saatte düzenlenecektir. 18 Ocak Perşembe günü yapılacak olan dönemin ikinci toplantısının gündemi ”Dönüş Hareketi ve Anavatan İle İlişkiler” olarak belirlenmiştir.

Kafkasya’da savaş ve barış gibi önemli toplumsal konuların, kutsal meşe ağacının altında toplanan toplumun önderleri tarafından konuşulması geleneğine de atıf yaparak, toplumsal sorumlulukları yaşamları boyunca pratiğe dökecek olan gençlerimizle yapılacak yuvarlak masa toplantılarına bu isim verilmiştir.

Meşe Altı Toplantıları, etkileşimli niteliğinden dolayı en fazla 30 katılımcı ile düzenlenmektedir. Form katılımcı sayısı tamamlandığında kapanacaktır. Katılımcıların 30 yaş ve altı olması zorunludur. Toplantıda cinsiyet dengesine özen gösterilecektir. Katılımcılar bu şartlara göre başvuru sırası dikkate alınarak belirlenecektir.
Katılım Formuna Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Katılım Formu için Tıklayın

Share