KAFFED Yönetim Kurulu İkinci Toplantısını Gerçekleştirdi

Kafkas Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ünal Uluçay ve Yönetim Kurulu üyeleri, 27 Kasım 2023 Pazartesi akşamı ikinci toplantıda çevrimiçi olarak bir araya geldi. Toplantıda, haftasonu gerçekleştirilen ziyaretler ve bölgelerden gelen talepler değerlendirildi. Genel Kurula sunulan programın ilk maddesi olan “Kapsayıcı KAFFED” hedefi doğrultusunda öncelikli olarak atılması gereken adımlar ele alındı.
Federasyonumuzun Gaziantep, Kahramanmaraş ve Adana ziyaret programının organizasyonu ile ilgili Yönetim Kurulu üyesi İsa Elagöz görevlendirildi.
Şamil Vakfı tarafından düzenlenen “Kadim Çerkes El Sanatları ve Günümüz Uygulamaları Sergisi” daveti çerçevesinde açılış programına katılacak heyetle ilgili görevlendirmeler yapıldı.
Kurumsal iletişim ve sosyal medya çalışmaları hakkında değerlendirme yapılarak “İletişim ve Sosyal Medya Komisyonu”na görevlendirmeler yapıldı. Ayrıca komisyonlar ve çalışma grupları ele alındı. 30 Aralık Perşembe günü yapılacak çevrimiçi toplantının ve 2 Aralık Cumartesi günü ise KAFFED Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek ilk yüz yüze toplantının gündemlerine yönelik kararlar alındı.
Share