Kabardey-Balkar Cumhuriyeti Yurttaşlar Kampı Programı

Kabardey-Balkar Cumhuriyeti Yurttaşlar Kampı Programı

Kabardey-Balkar Cumhuriyeti Etnik İşler ve Kamu Projeleri Bakanlığı ile Çerkes Halkının Birliği, Çerkes Diasporası ve Tarihi Vatan Arasındaki İlişkilerin Geliştirilmesi için Uluslararası Çerkes Derneği (DÇB) 28 Temmuz- 4 Ağustos 2023 tarihleri arasında 16-21 yaş grubundaki gençler için Yurttaşlar Kampı düzenleyecektir. Bu çerçevede:

  •     Federasyonumuza ayrılan kontenjan dahilinde kampa 10 çocuğumuz katılabilecek olup, çocuklarımıza bir yetişkin üyemiz refakat edecektir.
  •     Katılımcıların Kabardey’deki havaalanında karşılama ve transfer, konaklama, yemek ve diğer faaliyetlere ilişkin masrafları Kabardey-Balkar Cumhuriyeti Etnik İşler ve Kamu Projeleri Bakanlığı ile DÇB tarafından karşılanacaktır.
  •     Katılımcıların pasaport, vize ve Kabardey’e seyahat/ uçak bileti giderleri kendilerince karşılanacaktır.

Yurttaşlar Kampına katılım için başvuruların 23 Haziran 2023 tarihine kadar doğrudan Federasyonumuza (info@kaffed.org mail adresimiz üzerinden ya da 0506 399 04 01 Whatsapp hattımız) ya da bağlı derneklerimize yapılması gerekmektedir. Başvuruda; çocuğun adı-soyadı-doğum tarihi, velisinin adı-soyadı-telefon numarası, yaşadıkları il ve sülale bildirilmesi gerekmektedir. Kontenjanın üzerinde başvuru olması halinde katılımcılar kura yoluyla belirlenecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur. 

KAFFED Kafkas Dernekleri Federasyonu

Share