Gençlik Meclisi Organizasyonu ile İstanbul Kafkas Kültür Derneği’nde 21 Mayıs İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Gençlik Meclisi Organizasyonu ile İstanbul Kafkas Kültür Derneği’nde 21 Mayıs İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Kafkas Dernekleri Federasyonu Gençlik Meclisi organizasyonu ile 7 Ocak Cumartesi günü İstanbul Kafkas Kültür Derneği’nde 21 Mayıs İstişare Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Yaklaşık üç saat süren toplantıya Federasyonumuz adına Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Oral, yönetim kurulu üyelerimiz Tülin Özgül, Özen Atçı ve Cankat Acı ile Gençlik Meclisi, İKKD-Genç, Çerkes Kültür Evi Gençlik Komisyonu, Yıldız-Kaf, İÜ-Kaf ve MarKaf temsilcileri katılmıştır.

Toplantıda yer-mekan, semboller, materyaller, tanıtım ve medya çalışmaları, saha düzenlemesi, sahne etkinlikleri ve organizasyon yapısı gibi başlıklarda görüş ve öneriler değerlendirildi. Gençlik organlarının 21 Mayıs organizasyonunun tüm aşama ve alanlarında etkin ve etkili bir biçimde yer alma iradesi doğrultusunda, nasıl bir 21 Mayıs etkinliği ve planlaması istediklerine ilişkin bir çerçeve oluşturmaları ve organizasyon komitesinde güçlü bir şekilde yer almaları konusunda mutabakat sağlandı. Toplantıyı organize eden Gençlik Meclisine, ev sahipliği yapan İstanbul Kafkas Kültür Derneği’ne ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

KAFFED Kafkas Dernekleri Federasyonu

Share