Gündem: Karar Alma

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonunun her hafta düzenlediği eğitim serisinin bu haftaki konuğu eğitimci, yazar ve konuşmacı Fırat Çapkın olacak.

Farklı sektörlerden alanında uzmanlaşmış eğitimcilerle buluşma imkanı sunan eğitim serisinde Fırat Çapkın “Karar Alma” surecinde bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. 27 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan eğitimin kontenjanı 100 kişi ile sınırlı olacak.

Katılım sağlamak için, aşağıda yer alan linkten katılım formunu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/Uux5E9MWM7aqbsyA8strong>

p>

Fırat Çapkın Kimdir?

p>

1976 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler-Sosyoloji bölümünü bitirdi. Kariyer yolculuğuna çok uluslu bir Amerikan şirketi olan Xerox’ta başladı. Saha satış deneyimlerini, sıcak satış tecrübelerini edinmekle birlikte, satışın ve satış yönetiminin incelikleriyle tanıştı. Satış konusunda uygulamalı eğitimler aldı.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sahiplerinin ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı konferansları ve ekipleri yönetti. 2004 yılı itibariyle yönetim-yeniden yapılanma-organizasyonel değişim konularında yönetim danışmanlığı, şirket yöneticilerine birebir eğitimler ve koçluk; tekstil, otomotiv, turizm, inşaat, bilgi-işlem, telekomünikasyon, çağrı merkezleri, perakende, dayanıklı tüketim ürünleri, lojistik, toplu taşımacılık, beyaz eşya ve uluslararası denetim kuruluşlarına yönetim, pazarlama, satış, müzakere ve organizasyonel değişim konularında 65.000 kişiye eğitimler, 95 şirkete danışmanlık hizmetleri verdi.

Birçok dergide yayınlanmış 15’in üzerinde makalesi bulunan Çapkın, 2005-2011 yılları arasında dünya devlerinden biri olan TÜV SÜD AG’nin pazarlama direktörlüğünü ve danışmanlığını yaparak, Türkiye’ye kazandırılmış olan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları projesinde görev aldı. Yine TÜV SÜD Grubu ile beraber tekstil ve sistem denetim bölümlerinin reorganizasyon çalışmalarını yönetti. Ayrıca, eğitim grubunun kurulmasında yönetim kuruluna danışmanlık yaptı. Tüm bu projelerde kar/zarar, bütçe, ekiplerin kurgulanması ve yönetimi gibi kritik çalışmaları yürüttü. Grup adına Almanya, Doğu Avrupa, Hindistan, Bangladeş, Azerbaycan, Gürcistan gibi ülkelerde İngilizce ve Rusça eğitimler verdi. Öğrenmeyi ve bildiklerini öğretmeyi motto olarak benimseyen Çapkın; dinamik ve farklı eğitim projelerine devam ediyor.

Evli ve bir çocuk babası olan Çapkın, özel uçak pilotu lisansına sahiptir. Sanayi odasının ilk 1000 listesine yer alan 4 şirketin yönetim kurullarına danışmanlık yapmakta, İngilizce, Rusça bilmekte, temel düzeyde Yunanca konuşabilmekte; akordeon, bateri, buzuki çalmakta, Afrika Davulları ve Çerkes Kamaları koleksiyonu sahibidir.


nanKaffed

Share