Gençler ve Girişimciler Bir Araya Geliyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu Girişim ve İstihdam Komisyonu gençlere ve girişimcilere yönelik önemli bir çalışma başlattı.

Bu çalışma kapsamında gençlerimizin ve tüm iş arayanların CV paylaşımı vesilesi ile çalışma arkadaşı arayanlarla tanışması ve işe girişi, ilgililerin kariyer gelişimleri için kariyer sahipleri ile tanışması, bilgi ve deneyim paylaşımı amaçlanıyor. Ayrıca girişimcilerin deneyimlerinden bilgi edinerek kariyer ve yeni iş gelişimleri hedefleniyor.

Bu amaçlarla Komisyon tarafından dünyanın en önemli kariyer sitesi olan LinkedIn’de bir grup açıldı.

Gençler, çalışma arkadaşı arayan girişimcilerle tanışmak, kariyer olanaklarını öğrenmek veya iyi bir girişimci olmak için tecrübeli girişimcilerin deneyimlerinden faydalanmak için grubumuza üye olabilirsiniz.

p>

Girişimciler, iş arayan gençlerimizle buluşmak ve deneyim sahiplerinden bilgi edinerek işinizi geliştirmek için grubumuza katılabilirsiniz.

p>

LinkedIn’de profilinizi oluşturduktan sonra https://www.linkedin.com/groups/8981447strong> adresinden gruba üye olabilirsiniz.

p>

Kafkas Dernekleri Federasyonu Girişim ve İstihdam Komisyonu


Not: Grubun kariyer adayları ve işverenlere karşı herhangi bir taahhüt ve sorumluluğu bulunmamaktadır, kar amacı yoktur, tümüyle kurumsal sosyal sorumluluk çalışmasıdır.


nanKaffed

Share