Abhazya Gençlerimizi Bekliyor

DUYURU/GÜNCELLEME: Kamp kontenjanı dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.span>

p>

--------------------------------------

 

Halkımızın geleceği olan genç nesillere anavatanımızı anlatmanın en güzel yollarından biri Kafkasya’yı görmelerini sağlamaktır. Federasyonumuzun Abhazya Cumhuriyeti Geri Dönüş Bakanlığı ile birlikte 12-17 yaş arasındaki çocuklarımız için organize ettiği Abhazya Yaz Kampı ile çocuklarımıza Abhazya’yı tanıma ve unutulmaz bir tatil fırsatı sunulmaktadır.


Abhazya Yaz Kampına gidecek 15 çocuğa bir hocamız nezaret edecektir. Kampa katılacak çocuklar sadece vize ücreti ve seyahat sigortasını (200 ABD doları) karşılayacaklardır. Abhazya Cumhuriyeti Geri Dönüş Bakanlığı çocukların (İstanbul’dan) uçak, konaklama ve yiyecek giderlerini karşılamaktadır. Kamp 1-10 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Değişik ülkelerdeki diasporalarımızdan  ve Abhazya’dan çocukların da katılacağı kampta eğitsel ve sosyal etkinlikler düzenlenecektir.

Abhazya Çocuk Kampı’na gitmek isteyenlerin aşağıdaki formu doldurarak en geç 9 Mayıs Perşembe günü saat 17:30’a kadar

p>

info@kaffed.org

p>

adresine e-posta ile göndermesi gerekmektedir. Ücretin 100 ABD Doları tutarındaki kısmının aşağıdaki hesaba yatırıldığına ilişkin dekont da başvuru formu ile birlikte gönderilmelidir. Ücretin ikinci taksidi olan 100 ABD Doları tutarındaki bölümünün ise 5 Haziran 2019 tarihine kadar aynı hesaba yatırılması gerekmektedir.

 
ABHAZYA ÇOCUK KAMPI BAŞVURU FORMU
Öğrencinin
Adı Soyadı :
Aile/sülale adı :
Doğum tarihi :
Velisinin
Adı Soyadı :
Cep tel :
Ev tel :
Ev adresi :
(Varsa) Referans olan dernek adı:
 
 ÜCRET YATIRMAK İÇİN BANKA VE HESAP BİLGİLERİ

Kafkas Dernekleri Federasyonu (Açıklamaya “Abhazya Yaz Kampı" yazılması rica olunur.)
Banka Adı: Ziraat Bankası Şubesi : Emek/Ankara Şubesi
Banka USD Hesabı IBAN Not: TR72 0001 0007 6535 5861 48 5002
Bilgi için Kaffed tel: 0 312 222 85 89

Not: Grup ile aynı tarihlerde Abhazya’ya gitmek isteyen aileler için Sohum’daki Aidglara Atsha (Dayanışma Köprüsü) Vakfı misafirhanesinde sınırlı sayıda yer bulunmaktadır. Bu kontenjanın dolması durumunda ailelere başka pansiyon veya otel bulması konusunda yardımcı olunacaktır.


nanKaffed

Share