KAFFED Mobil Ödeme Sistemimiz Devrede

Federasyonumuz Kasım ayında yapılan Genel Kurul sonrası "Anadil", Zaferin 25. Yılı vesilesi ile "Abhazya" ve "Dönüş" odaklı çalışmalarına başlamıştır.

Çalışmaların etkisinin arttırılabilmesi için desteğinize  ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz yaşam koşullarında zaman darlığı nedeni ile alternatif ödeme kanalların tercih edilmesini göz önüne alarak “MOBİL ÖDEME” sistemini hayata geçiriyoruz.

 

KAFFED'E NASIL MADDİ DESTEK VEREBİLİRİM?

p>

Kimliğimizin ve kültürümüzün yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması amacı ile Federasyonumuzun yürüttüğü çalışmalara siz de ortak olabilirsiniz.

KAFFED'e desteğinizi artık “Mobil Ödeme” sistemimiz ile çok daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Mobil Ödeme sistemi cep telefonu üzerinden her ay faturanıza belirlediğiniz meblağın yansımasıyla KAFFED'in amaçlarına katkı sunabildiğiniz bir sistemdir.

Mobil Ödeme ile düzenli olarak aylık ödemelerinizi gerçekleştirmek için,

p>

Cep telefonunuzdan kısa mesaj olarak, boşluk bırakmadan KAFFED5 yazıp (5 TL ile 70 TL arasında vermek istediğiniz destek miktarını yazarak) 8071’e gönderin.

p>

Örneğin:

5 TL destek vermek için KAFFED5

10 TL destek vermek için KAFFED10

20 TL destek vermek için KAFFED20

30 TL destek vermek için KAFFED30

40 TL destek vermek için KAFFED40

50 TL destek vermek için KAFFED50

60 TL destek vermek için KAFFED60

70 TL destek vermek için KAFFED70

Gelen Mesajı EVET diyerek cevaplayın. Destek talebinizin işlendiğine dair yeni bir mesaj ile bilgilendirilecek ve KAFFED Mobil Ödeme Sistemimize kaydınız tamamlanmış olacaktır.

p>

Bu kayıt ile desteğiniz her ay düzenli olarak cep telefonu faturanıza yansıtılacak, faturasız hattınızdan ise her ay 1 sefer bakiyeniz bulunduğu durumda bu miktar düşülecektir.

KAFFED Mobil Ödeme Sisteminden çıkmayı dilediğiniz zaman, yine bir kısa mesaj ile İPTAL yazıp 8071’e göndererek, mobil ödeme sistemi üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Sisteme tüm cep telefolarından ve tüm operatörlerden katılabilirsiniz. Yalnızca yukarıda örnekte belirtilen miktarlarda destek sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj metnini büyük-küçük harf önemsemeden yazabilirsiniz.

KAFFED Mobil Ödeme Sistemi ile ilgili tüm sorularınız için 0 312 222 85 89 numaralı KAFKAS DERNEKLERİ FEDERASYONU telefonunu arayabilirsiniz.

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

Yaşar Aslankaya
Genel Başkan
Kafkas Dernekleri Federasyonu

p>
nanKaffed

Share