Suriye Çerkesleri Yalnız Değildir!

Kaffed Suriye Kriz Masamız tarafından başlatılan yardım kampanyası tüm Türkiye’de devam etmektedir. Kış şartlarının ağırlaşmış olması, ihtiyaçların fazlalaşmış olması da göz önüne alınarak kardeşlerimize yardım eli uzatmak için yardım kampanyası için açılan banka hesaplarına yardım gönderebileceğiniz gibi, SMS mesajı ile de bu kampanyaya 10 TL. katkıda bulunabilirsiniz.

Kaffed Suriye Kriz Masası, çalışmalarında şeffaflık gereği yardım kampanyası kapsamında gerçekleşen tüm bağışlar ve tüm harcamaları web sitemiz aracılığıyla kamuoyuna duyurulmaya devam edecektir.
www.kaffed.orginternet sayfamızdan, Kaffed Suriye Kriz Masası’nın gerçekleştirdiği faaliyetler, yardım kampanyası ve hesap numaraları, derneklerimizin bu konuya destek için yaptıkları faaliyetler, etkinlikler, yardımlar konusunda tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yardıma muhtaç soydaşlarımıza, karınca kararınca miktar gözetmeksizin, herkesin yapacağı yardımlarla bir merhem, bir çare olabilmek için tüm üye ve hemşerilerimizin katkısını bekliyoruz.

Yardım kampanyası için aşağıdaki hesap numaralarından bağış yapabileceğiniz gibi tüm operatörlerden 1864 İSİM SOYİSİM yazıp 7979 a SMS göndererek de kampanya'ya 10.TL bağışta bulunabilirsiniz.
Mesaj gönderdiğinizde telefonunuza onay için bir SMS gelecek. Bu SMS'e de EVET yazarak cevapladığınızda 10 TL. lik bağış yapmış olacaksınız. Daha fazla bağış yapmak için işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Saygılarımla
Yaşar Aslankaya
KAFFED GENEL BAŞKANI

http://kaffed.org/index.php/haberler/federasyondan/item/1977-suriyeli-soydaşlarımız-için-tek-yürek.html
span>

p>
nanKaffed

Share