Gençler İçin Geleneksel Alanya Yaz Kampı

25 -30  Haziran 2013

p>


AMAÇ: Lise öğrencileri ve üniversitelerde eğitim gören gençleri bir araya getirerek tanışmalarını sağlamak, güçlü arkadaşlık ilişkilerinin kurulması için birlikteliklerini sağlayarak ortak kültürümüzün sürekliliğine katkıda bulunmaktır. Ayrıca Lisans Yerleştirme sınavlarına giren ve okul süresince sınav stresini yaşayan genlerimizin bir tatil ortamında keyifli zaman geçirmelerine zemin oluşturmaktır.

p>


HEDEF KİTLE: 17 yaş üzeri lise ve üniversite öğrencilerinden  bay-bayan tüm ülke genelinden vaktinde kayıt yaptıran ilk 100 kişi katılabilecektir.

PROGRAMI DUYURMA ŞEKLİ: Kafkas Dernekleri Federasyonu web sayfaları ve ulaşılabilen tüm dost web sayfalarında yayınlanması ile. 

KAMP TARİHİ ve SÜRESİ: 25 Haziran-30 Haziran 2013 (5 gece 6 gün)

KAMP YERİ: Akdeniz Üniversitesi Alanya Hamdullah Paşa Öğrenci Yurdu/KESTEL/ALANYA

KAMPIN KAPASİTESİ: 100 kişi (Bay - bayan )

KAMP ÜCRETİ: 350 TL'dir. (5 gece – 6 gün konaklama, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği)

ÖDEME: Kişi başı  350 TL ödeme  tarihine kadar ilgili hesap numarasına gönderilmesi gerekir. 

KESİN KAYIT: İlgili hesap numarasına 350TL' nin yatırılması halinde kesinlik kazanır.

p>

 

HESAP NO : İş bankası Olbia şubesi/ Antalya -Suphi Akman: 140006400000162020664712

ÜCRET İADESİ: İnsani bir durumdan dolayı gelemeyen bir kişi mazeretini bildirmesinden 10 gün içerisinde iade gerçekleşir. Ayrıca kampın elde olmayan bir sebepten iptali halinde de 10 gün içinde iade yapılır.

KONAKLAMA: 2 ve 3’er kişilik odalarda 

p>

ULASIM:Alanya Otogar a geliş ve gidişler katılımcılar tarafından sağlanacaktır.Otogar- konaklama yeri arası transferler organizasyon tarafından yapılacaktır.

p>


PROGRAM SORUMLULARI

p>


İlkay KARADUMAN (Eğitimci) Engin ÖZDEMİR (Alanya Alan Tur İÖO) Sancar SAHAN (Antalya HTİÖO) Ecem Doğan (Akdeniz Üniversitesi GSF öğrencisi)

İLETİŞİM VE ÖNKAYIT
 doganecem@mail.ru GSM: 0507 211 80 47


KAMP PROGRAMI:2012 yaz kampında kampa katılan gençlerimizin önerileri de dikkate alınarak  keyifli,kaynaştırıcı ve bilinçlenmemizi sağlayacak bir program hazırlanacaktır.

p>

 


nanKaffed

Share