Ankara Girişimcilik ve Kariyer Günü Programı Gerçekleşti

KAFFED Girişim ve Kariyer Komisyonu, OSTİM Teknik Üniversitesi ve Ankara Çerkes Derneği ortaklığı ile Ankara Girişimcilik ve Kariyer Günü etkinliği 18 Haziran 2022 tarihinde OSTİM Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sunuculuğunu Mert Galip ve Selen Demirel’in yaptığı program, OSTİM Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Sığrı'nın, KAFFED Genel Bşk. Yrd. Turan Akın’ın ve Ankara Çerkes Derneği YK üyesi Sevda Arslan'ın konuşmalarıyla başlayıp değerli kariyer sahiplerinin tecrübelerini aktarmasıyla devam etti.

Program öncesi duyurulan hediyeler, program esnasında çekiliş yapılarak katılımcılar ile paylaşıldı. Program ortasında verilen arada, kariyer sahipleri ve adayları birbirleri ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakaladı. 

Gelecek döneme umutla bakmamızı sağlayan, her geçen yıl ulaştığı kişi sayısı ve başarılarıyla toplumumuzda büyük ilgi gören komisyonumuzun kariyer günü etkinliğine ev sahipliği yapan OSTİM Teknik Üniversitesi'ne, katılım gösteren tüm kariyer sahiplerine ve adaylarına teşekkür ediyoruz.


nanKaffed

Share