KAFFED Girişim & Kariyer Komisyonu Eğitimleri Devam Ediyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu bünyesindeki KAFFED Girişim ve Kariyer Komisyonu tarafından düzenlenen eğitim serisinin bu haftaki konuğu Psikolojik Danışman ve Psikoterapist Mehtap Kayaoğlu olacak. 

Psikolojik Danışman - Psikoterapist Mehtap Kayaoğlu ile Öfke ve Duygu Kontrolü Eğitimi, öfkenizi tüm yönleriyle tanıyabilmeniz, altında yatan nedenlerin keşfini yapabilmeniz ve bu nedenlerden yola çıkarak öfkenizi kontrol altına alabilmeniz için hazırlandı.

Etkinlik Tarihi : 26.03.2022

Etkinlik Saati : 20.00

Etkinlik Başvuru Formu : https://forms.gle/eguEiDvB3XeG9Nj77strong>

p>

Mehtap Kayaoğlu Kimdir?

1972 yılında Çorum'da dünyaya geldi. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu yıl yine aynı üniversitede; Eğitim Bilimlerinde Yüksek Lisans programını kazandı.

Endüstri Psikolojisi'nde; Yöneticilerin Kişilik Özellikleri konusunda master tezi hazırladı. Mezuniyetinden sonra özel olarak Psikoterapist eğitiminden geçti. Yıllardır Uzman Psikolog Psikoterapist olarak, psikolojik hastalıkların giderilmesine yönelik (Bireysel Psikoterapi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Evlilik Terapisi, Cinsel Fonksiyonel Bozukluklar, Evlilik Danışmanlığı) tedaviler yapıyor. Çeşitli gazete ve dergilere psikolojik içerikli yazılar yazdı.

Yazar ayrıca, Anne Baba Eğitim Seminerleri, Yönetici Seminerleri, Kişilik Gelişimi, Cinsel Fonksiyonel Bozukluklar, Ergenlik Psikolojisi gibi konularda konferanslar veriyor.

Mehtap Kayaoğlu’ nun kitapları: 

Psikoterapi Öyküleri Öpücük Kutusu

Siz Siz Olun

Dünyanın Sonu Değil

Öfke Kontrolü

Huyu Suyu Güzel Çocuk

Eyvah Çocuğum Bağımlı mı

Hırçın Kızın Günlüğü


nanKaffed

Share