Mentor Menti Projesi Lansmanı Gerçekleşti

KAFFED Girişim ve Kariyer Komisyonu Mentor Menti Proje Lansmanı 19 Mart 2022 tarihinde Marmara Üniversitesi Dr. İbrahim Üzümcü konferans salonunda gerçekleşti.

Pandemi döneminde hayata geçen ve birçok genç için umut verici bir proje olan Mentor Menti Projesi, yeni dönemine yüksek sayıda katılımın olduğu ve yaklaşık iki saat süren lansman ile başladı. Sunuculuğunu Mert Galip ve Buse Çakır’ın yaptığı program, KAFFED Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Dinçer’ in konuşmasıyla başlayıp, proje danışmanlarının sunumları ile devam edildi.

Ardından, önceki dönem edindikleri deneyimleri paylaşmaları adına programa katılım sağlayan mentor ve mentilere söz verildi. Program öncesi duyurulan hediye çekilişleri program boyunca devam etti. Lansmana katılan mentor ve mentilerin ilk buluşması gerçekleştirilen yemek organizasyonu ile sağlandı.

Gelecek döneme umutla bakmamızı sağlayan, her geçen yıl ulaştığı kişi sayısı ve başarılarıyla toplumumuzda büyük ilgi gören projemizin lansmanına zorlu hava koşullarına rağmen katılım gösteren tüm mentor ve mentilerimize teşekkür ediyoruz.

 {gallery}/haber/federasyon/2022/220319_Mentor_Menti_Lansman{/gallery}


nanKaffed

Share