Federasyonumuzdan Türkiye Büyük Millet Meclisi Ziyareti

KAFFED Kafkas Dernekleri Federasyonu 10. Genel Kurulu sonrası, yeni seçilen yönetim kurulumuz TBMM’ye ziyarette bulunarak AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti MKYK Üyesi, Türkiye - Rusya Federasyonu Parlementolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Fethi Açıkel, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ve TBMM Başkan Müşaviri İbrahim H. Kaya ile görüşmeler gerçekleştirdi.
Genel Başkanımız Prof.Dr. Ümit Dinçer, Genel Başkan Yardımcımız Murat Özden, Genel Sekreterimiz Av. Selçuk Ulutaş ile yönetim kurulu üyelerimiz Feriha Kankoç ve İlter Candemir’ in hazır bulunduğu görüşmelerde, vekillerimizle toplumumuzun güncel sorunları, anavatan ilişkileri ve birlikte çalışılabilecek alanlar gibi konuları değerlendirerek; ilerleyen dönemlerde federasyonumuz ve toplumumuz için yapılacak çalışmalarda irtibat halinde olmaya devam edilmesi ve daha sıkı iletişim sağlanması konularında mutabık kalındı.
Toplumumuzun sorunlarını duyarlılıkla dinleyen ve taleplerimizle ilgilenen Sayın Ahmet Sami Ceylan’a, Sayın Murat Baybatur’a,  Sayın Hülya Atçı Nergis'e, Sayın Engin Özkoç’a, Sayın Prof. Dr. Fethi Açıkel’e, Sayın Abdüllatif Şener’e ve Sayın İbrahim H. Kaya’ya teşekkür ederiz.

nanKaffed
Share