Gençlerden Canlı Yayında Meşe Altı Toplantısı

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) bünyesinde; gençlerimizin bilgi, görüş ve önerilerini, toplumsal dinamizme ve kurumsal çalışmalara yansıtmak, gençlik katılımını güçlendirmek, gençlerimizin kendi aralarındaki iletişimi ve işbirliğini artırmak amacıyla düzenlenen Meşe Altı Toplantıları düzenlenmektedir.


Kafkasya’da savaş ve barış gibi önemli toplumsal konuların, kutsal meşe ağacının altında toplanan toplumun önderleri tarafından konuşulması geleneğine de atıf yaparak, toplumsal sorumlulukları yaşamları boyunca pratiğe dökecek olan gençlerimizle yapılacak yuvarlak masa toplantılarına bu isim verilmiştir. 2021 yılı Meşe Altı Toplantıları, pandemi şartları nedeniyle online platform (Zoom) üzerinden gerçekleşecektir.


21 Mayıs Çerkes Soykırımı ve Sürgünü Anma etkinlikleri kapsamında 23 Mayıs 2021 Pazar günü saat 21.05 te bir özel Meşe Altı Toplantısı düzenlenecektir. Bu toplantı KAFFED Youtube ve Facebook Sayfalarından canlı olarak yayınlanacaktır. Toplantıda gençlerimizin 21 Mayıs Çerkes Soykırımı ve Sürgünü ile ilgili görüşlerinin yanı sıra geleceğe ilişkin projeksiyonları da ele alınacaktır.


Toplantının etkileşimli niteliğinden dolayı en fazla 20 katılımcı ile düzenlenecektir. Başvuru Formu, katılımcı sayısı tamamlandığında kapanacaktır. Katılımcıların 30 yaş ve altı olması zorunludur. Toplantıda cinsiyet dengesine özen gösterilecektir. Katılımcılar bu şartlara göre başvuru sırası dikkate alınarak belirlenecektir.


Katılım linki, başvuru formuna yazılan e-posta adreslerine toplantıdan önce gönderilecektir.

Toplantı katılım formu :

https://docs.google.com/forms/d/10lx9C_o_iaRcC6OTJ8z6nKeXKPfPeJ_un3ao3as1JNE/edit?usp=drivesdkstrong>

p>


nanKaffed

Share