Dijital Dünyada Girişimcilik

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu "Girişimciler Anlatıyor" dizisiyle sizleri farklı sektörlerde başarılı olmuş girişimcilerimizle buluşturmaya başlıyor.
KAFFED'in YouTube kanalı ve Facebook sayfasından ayda bir canlı yapılacak yayınlarda, genç ve kadın girişimcilere öncelik vermeyi planlıyoruz. İlk konuğumuz girişimci, yatırımcı ve mentör Kaan Gülten ile 10 Ocak Pazar günü, saat 18.00'de kendi deneyimlerini ve "Dijital Dünyada Girişimcilik" konusunu konuşacağız.
Moderatörümüz Elifnur Demirhan sohbetin ardından konuğumuza sorularınızı iletecek.
"Girişimciler Anlatıyor" dizisinin ilk bölümünü kaçırmayın.
Kaan Gülten Kimdir?
1985 yılında Tokat'ta dünyaya gelen Kaan Gülten, 2003 yılında başladığı Marmara Üniversitesi, Bankacılık Meslek Yüksekokulu, Aktüerya Bölümünde okurken AutoCad eğitimine katıldı. Kısa sürede kompleks çizimler yapabilir hâle geldi. Kursun bitiminden bir ay sonra aynı kursta eğitmen olarak göreve başladı. Arama motoru optimizasyonu terimiyle karşılaştıktan sonra SEO Hocası projesi ile deneyimlerini okuyucularıyla paylaştı. Ardından, Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarını yazdı ve kurumsallaşma ihtiyacına yönelik Webtures şirketini kurdu.

nanKaffed
Share