Abhazya Gençlerimizi Bekliyor

Halkımızın geleceği olan genç nesillere anavatanımızı anlatmanın ve onlarda kimlik bilincini geliştirmenin en güzel yollarından biri Kafkasya’yı görmelerini sağlamaktır. Federasyonumuzun Abhazya Cumhuriyeti Geri Dönüş Bakanlığı ile birlikte 13-15 yaş grubundaki çocuklarımız için organize ettiği Abhazya Yaz Kampı ile çocuklarımıza Abhazya’yı tanıma ve unutulmaz bir tatil fırsatı sunulmaktadır.

Katılımcıların 2019 yılında düzenlenen Abhazya Yaz Kampına katılmamış olması gerekmektedir.

Abhazya Yaz Kampına gidecek 15 çocuğa bir hocamız nezaret edecektir. Kampa katılacak çocuklar 200 ABD Doları katılım ücreti ile vize ücretini karşılayacaklardır. Ulaşım, konaklama ve yiyecek giderlerini Abhazya Cumhuriyeti Geri Dönüş Bakanlığı karşılamaktadır. Kamp 1-10 Temmuz 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Değişik ülkelerdeki diasporalarımızdan  ve Abhazya’dan çocukların da katılacağı kampta eğitsel ve sosyal etkinlikler düzenlenecektir.

Abhazya Çocuk Kampı’na gitmek isteyenlerin aşağıda yer alan bilgileri doldurarak en geç 30 Ocak 2020strong> Perşembe günü saat 17:30’a kadarstrong>

p>

info@kaffed.org

p>

adresine e-posta ile göndermesi gerekmektedir.

Ücretin 100 ABD Doları tutarındaki kısmının Türk Lirası Ziraat Bankası güncel satış kuru karşılığının  aşağıdaki hesaba yatırıldığına ilişkin dekont da başvuru formu ile birlikte gönderilmelidir.

Ücretin ikinci taksidistrong> olan 100 ABD Doları tutarındaki Türk Lirası Ziraat Bankası güncel satış kuru karşılığının aşağıdaki hesaba yatırıldığına ilişkin dekont bölümünün ise 1 Haziran 2020 Pazartesistrong> gününe kadar aynı hesaba yatırılması gerekmektedir.

p>

 

ABHAZYA ÇOCUK KAMPI BAŞVURU FORMU

p>

Öğrencinin

p>

Adı Soyadı          :

Aile/sülale adı    :

Doğum tarihi      :

Cep Tel              :

E-Mail                :

Oklu Adı            :

Okul Adresi       :

Velisinin

p>

Adı Soyadı       :

Cep tel             :

E-Mail              : 

Ev tel               :

Ev adresi         :

(Varsa) Referans olan dernek adı              :

 

ÜCRET YATIRMAK İÇİN BANKA VE HESAP BİLGİLERİ

p>

Kafkas Dernekleri Federasyonu (Açıklamaya “Abhazya Yaz Kampı"strong> yazılması rica olunur.)

p>

Banka Adı:

Ziraat Bankası

Emek/Ankara Şubesi

Banka TL Hesabı strong>

p>

IBAN TR02 0001 0007 6535 5861 4850 01

p>

Bilgi için;

KAFFED Tel: 0 312 222 85 89

 

Not:strong> Grup ile aynı tarihlerde Abhazya’ya gitmek isteyen aileler için Sohum’daki Aidglara Atsha (Dayanışma Köprüsü) Vakfı misafirhanesinde sınırlı sayıda yer bulunmaktadır. Bu kontenjanın dolması durumunda ailelere, başka pansiyon veya otel bulmaları konusunda yardımcı olunacaktır.

p>
nanKaffed

)

Share