1. Kariyer Buluşması Kayıtları Başladı

Başkent Dostluk Kulübü ve Ankara Çerkes Derneği’nin gönüllülük esasına dayalı ortak bir sosyal projesi olan Dost Kariyer, 24 Nisan tarihinde Ankara Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan "Kariyer Buluşması" etkinliği ile ilk adımını atıyor. Bu proje çerçevesinde Kafkas kökenli insanların kariyer planlamasına destek olmak hedeflenmektedir.
 
Kariyer buluşmasında bürokrasi, eğitim, ekonomi ve sosyal alanlarda etkin kişileri ve sektör temsilcilerini konuşmacı ve katılımcı olarak bir araya getirip, bilgi ve tecrübelerini kariyer planlaması yapan ve/veya iş arayan kişilere anlatmasının hedeflendiği proje Çerkes Derneği ve Gençlik komisyonuyla Başkent Dostluk Kulübü'nün yaklaşık iki aydır sürdürdüğü bir çalışmanın ürünüdür. Ayrıca katılacak olan üniversite öğrencilerine ve mezunlara Dostluk Kulüplerinin yapısını anlatıp, ilerideki yıllarda oluşturulacak bağın temellerini atmak amaçlanmaktadır.
 
"Kariyer Buluşması" etkinliğine 10 Nisan 2016 tarihine kadar online katılım formunu doldurmuş olan üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, alan değiştirmeyi düşünenler, mesleki ve kişisel anlamda kendilerini geliştirmek isteyenler, aranan niteliklere uygun çalışan arayan iş verenler katılabilecektir. Katılım sertifikası da verilecektir. Katılım formuna ulaşmak için lütfen tıklayınızstrong>.
div>
 
div>
Yer: Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri
Tarih: 24 Nisan 2016
 
Dost Kariyer etkinliğini aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz:
 
div> div> div>
 
div>
#dostkariyer
 
div> div>
 

nanKaffed
Share
Vefat ve Başsağlığı Previous post