KAFFED Kahramanmaraş’taydı

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Başkanı Sayın Yaşar ASLANKAYA, bir önceki Başkan Sayın Vacit KADIOĞLU ile Yönetim Kurulu üyeleri Eğitim ve Teşkilatlandırmadan sorumlu Ertan KOYUNCU, Kabartay Masası Koordinatörü Recami BURSA, Bekir Sami YAVUZ ve Şamil KOÇ'tan oluşan heyet Doğu Akdeniz Dernekleri tanışma gezileri kapsamında Derneğimizi ziyaret ettiler.

KAFFED heyeti ve bölge derneklerimizden İskenderun Dernek Başkanı Servet APİŞ, Afşin Dernek Başkanı Adnan ÖZDEMİR, Göksun Dernek Başkanı Bedri TOKUÇ, Afşin Belediye Başkanı Fazlı AYDOĞAN, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Fevzi KAYNAK, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Erol ARSLAN, AK Parti Onikişubat İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mahmut TOĞUZ, Dernek eski başkanlarımız Habip KARAKURT ve Aytural EYERCİ ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Derneğimizde kahvaltı programında bir araya geldiler.

KAFFED Başkanı Yaşar ASLANKAYA, böyle güzel bir program düzenleyerek kendilerini ağırlayan Derneğimiz yönetim kuruluna teşekkür ederken, hemşehrilerimizle birlikte bir arada bulunmaktan dolayı memnuniyetini dile getirdi. KAFFED eski Başkanı Vacit KADIOĞLU da sevdiği dost ve ağabeyleriyle bir arada olduğu için mutlu olduğunu ifade etti. Dernek Başkanımız Lİsan ALKIŞ ise KAFFED heyetini Derneğimizde ağırlamaktan dolayı onur duyduklarını ifade ederken, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Dernek Başkanımız ALKIŞ, KAFFED Başkanı Yaşar ASLANKAYA ve eski Başkan Vacit KADIOĞLU'na günün anısına Maraş Sandığı şeklindeki plaketleri takdim etti. Derneğimiz ziyaretinin ardından KAFFED heyeti Gaziantep Çerkes Derneği ve Nizip'teki Suriyeli soydaşlarımızın yaşadığı kampı ziyaret etmek üzere şehrimizden ayrıldılar.

Dernek Yönetim Kurulu olarak KAFFED Başkanı Sayın Yaşar ASLANKAYA ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, görevlerinde üstün başarılar dileriz. KAFFED eski Başkanı Sayın Vacit KADIOĞLU'na da yapmış oldukları güzel hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği

 

{gallery}/haber/diaspora/2013/maras/doguakdeniz{/gallery}


nanKaffed

Share