Anavatanla Ticari İlişkiler için Çalışmalar Devam Ediyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu Adıgey Çalışma Grubu ve Dostluk Kulüpleri işbirliği ile 8-11 Temmuz 2012 tarihleri arasında Rusya Federasyonu Krasnodar ve Maykop şehirlerini kapsayan bir İş Gezisi düzenlenmişti. Amaç Adıgey ve Türkiye arasında bir köprü oluşturmak, firmalar arası yapılan karşılıklı görüşmelerin yapılmasını sağlamaktı.

Yapılan çalışmalar sonucu Türkiye ve Adıgey'den koordinatörler belirlenmesine karar verildi. Türkiye'den Hagur Turan AKIN, Adıgey'den Ekonomi Bakan Yardımcısı Adıgey-Türkiye arası ekonomik ve ticari işlemler koordinatörü olarak görevlendirildi.

Türkiye ve Adıgey Cumhuriyeti arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla Adıgey Çalışma Grubumuzun çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Şuana kadar yapılan çalışmaları ve bundan sonra yapılacak olan çalışmaları, etkinlikleri www.kafkasfederasyonu.orgsayfamızdaki “Anavatanla Ticari ilişkiler” bölümünden (http://kafkasfederasyonu.org/kaffed/ticari_iliskiler.htm) takip edebilirsiniz.

Tüm bu çalışmaları çok büyük özveri ve ciddiyetle takip eden Adıgey çalışma grubu Adana koordinatörümüz Hagur Turan AKIN'a sonsuz teşekkürler...

Yıldız ŞEKERCİ

Adıgey Çalışma Grubu Genel Koordinatörü

 


nanKaffed

Share