Gençlerimiz İnsan Kaynakları Sistemini Uzmanından Dinledi

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu’nun öncülüğünde ve MSC Gemi Acenteliği IK Müdürü ve İzmir Çerkes Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyesi Serap Tosun’un eğitmenliğinde hazırlanan seminer 13 Aralık 2020 Pazar Günü gerçekleşti.

p>

Yoğun ilgi gösterilen seminer, Zoom üzerinden gerçekleştirildiğinden kişi sayısı kısıtı yaşandı ve seminere 96 kişi katıldı. Katılamayanlar için seminerin önümüzdeki aylarda tekrarlanması planlanmaktadır.

İki buçuk saat süren seminere ilgi gösterenler, yeni mezunlar, öğrenciler, işverenler ve halihazırda çalışan gençlerimiz oldu. “İnsan Kaynakları Yönetimi Sistemi, CV hazırlama, Mülakatlara hazırlanma, değişen iş dünyası ve yeni dinamiklere adaptasyon” konuları işlendi.

Dijital dünyanın getirdiği yeniliklerin iş dünyasına katacakları ile ilgili merakta olanlar, iş mülakatlarının aşamaları, dikkat çekici bir CV hazırlamanın yolları, kendimizi tanımanın bize ve iş hayatımıza katacakları gibi önemli konularıa ilişkin sorular bu seminerde cevap buldu. Seminer sonunda gerçekleştirilen soru cevap bölümünde, katılımcılar için pekiştirici oldu.

p>

Talebin çok yüksek olduğu bu güzel seminerdeki sunumu için ve kattığı tüm değerli bilgiler için Sayın Serap Tosun’a; katılım ve katkıları için de gençlerimize teşekkür ediyoruz.

p>
nanKaffed

Share