Gündem: Birey Olmak ve Finansal Okuryazarlık

Gündem: Birey Olmak ve Finansal Okuryazarlık

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonunun düzenlediği eğitim serisinin bu haftaki konuğu Doç. Dr. Şevket Sayılgan olacak.

Farklı sektörlerden alanında uzmanlaşmış eğitimcilerle buluşma imkânı sunan eğitim serisinde Doç. Dr. Şevket Sayılgan, “Birey Olmak ve Finansal Okuryazarlık” konulu sunumunu katılımcılarla paylaşacak. Kolaylaştırıcılığını Hilal Bakankuş’un üstleneceği eğitim, 18 Nisan 2021 Pazar günü, saat 15.00-17.00 saatleri arasında, zoom online platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Katılım sağlamak için aşağıda yer alan linkten katılım formunu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/rcYdSDDjehbosPueA

 

Şevket Sayılgan kimdir ?

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Doktora programlarını tamamladı.

1999-2004 yılları arasında Pamukbank Kredi Risk Yönetimi – Ekonomik Araştırmalar ve Sektörel Tahminler Servisinde Yönetici, 1999 yılında Toprakbank Menkul Değerler’ de Baş Ekonomist, 1998-1999 yılları arasında Garanti Bankası’nda Kurumsal Finansman Uzmanı, 1995-1998 yılları arasında Sınai Yatırım Bankası’nda İktisadi Tetkik ve Araştırmalar Uzmanı, 1990-1995 yılları arasında IBAR (International Banking Advisory and Research Group)’ da Analist olarak görev aldı.

1988-1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalışan Şevket Sayılgan; 2004 yılından beri Marmara Üniversitesi Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Ana Bilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

yukarı çık