Hata
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder haber/federasyon/2012/388 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kaffed Ege Turuna Başladı

Cumartesi, 23 Haziran 2012 22:42

[sigplus] Critical error: Image gallery folder haber/federasyon/2012/388 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Ege bölge ziyaretinin ilk durağı Arıkbaşı köyü. KAFFED Genel Başkanı Vacit Kadıoğlu, Genel Başkan yardımcısı Hasan Seymen, Eğitim ve Teşkilatlanma Sekreteri Filiz Çelik ve Adıgey Masası Koordinatörü Yıldız Şekerci Ege bölge ziyareti kapsamında İzmir Arikbaşı köyünde Çerkes halkı ile buluştu.

Federasyonun faaliyetlerini anlatan Vacit Kadıoğlu ilgiyle dinlendi. Vacit Kadıoğlu son günlerde anadil eğitimi konusundaki gelişmeleri özetleyerek, Arıkbaşı köylülerinden öğrenci sayılarını biran önce belirleyip federasyona iletmelerini talep etti.

Arıkbaşı köyü muhtarı verilen hakların kullanımı ile ilgili neler yapılabileceğinin biran önce değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi ile süren toplantı iyi dilekler ile sona erdi. Heyet bir sonraki toplantı için İzmir'e hareket etti.

{gallery}/haber/federasyon/2012/388{/gallery}

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele