Hata
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder haber/federasyon/2015/antalya-yaz-kampi is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Gençler Antalya Yaz Kampında Buluştu

Gençler Antalya Yaz Kampında Buluştu

[sigplus] Critical error: Image gallery folder haber/federasyon/2015/antalya-yaz-kampi is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Gençlerimiz, artık geleneksel hale gelen Kaffed Antalya Gençlik Kampı’nda buluştular.
 
Gençlerin bir araya gelmesini, tanışmalarını ve kalıcı arkadaşlıklar kurmalarını sağlamak üzere düzenlenen kamp, bu yıl Antalya Çerkes Derneği tarafından organize edildi.
 
4 Ağustos Salı günü başlayan ve oldukça güzel fiziksel koşullara sahip bir otelde devam eden kamp süresince gençlerimiz, çeşitli aktivitelerle eğlenirken, Çerkes Kültürü, Tarihi, Dansları ve Çerkeslerin Sivil Toplum Kuruluşları gibi konularda eğitim görüyorlar.
 
Antalya Mardan Palas Otelde gerçekleştirilen yaz kampına Türkiye’nin çeşitli illerinden ve yurtdışından katılan 44 öğrenci Salı günü giriş yaptı. Sorumlu Eğitimci Hacebliko Sancar, Eğitimci Hartoka Derya, Antalya Çerkes Derneği Halk Dansları Hocası Hakun Ferhat ve Şovcen Buğra eşliğinde devam eden kamp 9 Ağustos tarihine kadar sürecek.
 
{gallery}/haber/federasyon/2015/antalya-yaz-kampi{/gallery}
 
yukarı çık