Çerkes Kadınlar Çalıştayı Sonuçları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çerkes Kadınlar Çalıştayı Sonuçları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Adana Çerkes Kültür Derneği tarafından yapılan Çerkes Kadınlar Çalıştayı Sonuçları Değerlendirme Toplantısı Ankara'da yapıldı. 
Kafkas Dernekleri Federasyonu ve Ankara Çerkes Derneği'nin ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyon Adana'dan gelem misafirlerimizin karşılanması ve Beştepe'deki derneğimizin ziyareti ile başladı. Buradan Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesislerine geçen misafirlerimiz ve organizatörler ile hep beraber yemek yenildi. 
 
Çerkes Derneği biasında yapılan değerlendirme toplantısı Kaffed Başkanı Yaşar Aslankaya ve Ankara Derneği Başkanı Murat Özden’in açılış ve hoşgeldin konuşmaları ile başladı. Ardından Adana Çerkes Kültür Derneği Başkanı İsmail Güneş katılımcılara Çalıştay sonuçlarını sundu. Sunum sonrası çalıştay ve konuarı ile ilgili katılımcılar söz alarak görüş ve düşüncelerini paylaştılar.
 
İlgi ile izlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen etkinlik sonunda KAFFED Başkanı Yaşar Aslankaya Çalıştay nedeniyle Adana Çerkes Kültür Derneğine bir plaket sundu. Plaketi Adana derneği adına İsmail Güneş alırken, Ankara Çerkes Derneği Başkanı Murat Özden de katılım ve organizasyona katkılarından ötürü Adana Çerkes Kültür Derneği Kadınları adına Başkan Yardımcısı Aysel Ateş’e çiçek sunarak teşekkür etti. 
Toplu fotoğrafların çekilmesinden sonra beraberce yenilen yemek sonrası Adana Çerkes Kültür Derneği katılımcıları Adana’ya uğurlandı.

yukarı çık