Doğu Akdeniz Bölge Dernekleri Toplantısı Yapıldı

Pazartesi, 14 Temmuz 2014 04:20

Doğu Akdeniz Dernekleri Bölge Toplantısı, 2 Ağustos 2014 Cumartesi günü bölge derneklerimizin de katkılarıyla düzenlenecek olan "11. Doğu Akdeniz Çerkes Kültür Festivali"  hazırlıkları ana gündemi, Anadil Eğitimi ve Kafkasya gezileri ek gündemleriyle Kahramanmaraş Derneğimiz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıdan önce şehir dışından gelen misafirlerimiz için Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından iftar yemeği verildi.

Yemeğin ardından Derneğimize geçilerek toplantıya başlandı. Toplantıya Dernek Başkanımız Lisan Alkış ile birlikte KAFFED Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Sami Yavuz ve Eğitim Teşkilatı Sekreteri Ertan Koyuncu, Adana Dernek Başkanı ve Doğu Akdeniz Dernekleri Bölge Koordinatörü İsa Elagöz, Afşin Dernek Başkanı Taner Özbek, Afşin eski Dernek Başkanı Adnan Özdemir, Göksun Dernek Başkanı Bedri Tokuç, Gaziantep Dernek Başkanı Hakan Aydemir, İskenderun Dernek Başkanı Servet Apiş, Mersin Dernek Başkanı Ali Rıza Cihan, Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rahmi Kuşçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Kuşçu ve Ferhun Eyerci, Derneğimiz Gençlik Komisyonu Başkanı Semih Canbolat ve komisyon üyeleri ve Adana Derneği Gençlik Komisyonu Üyesi Metehan Yeltekin katılım sağlamıştır.

2 Ağustosta Göksun Yantepe Mahallesi Festival Alanı'nda gerçekleştirilecek olan "11. Doğu Akdeniz Çerkes Kültür Festivali" hazırlıkları ile ilgili olarak istişarelerde bulunulan toplantıda Festival Tertip Komitesi ve Organizasyon Komisyonu üyeleri tarafından festival hazırlıkları ve yapılan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler aktarıldı. Gece geç saatlere kadar süren toplantı sonunda Dernek binası önünde hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra şehir dışından gelen KAFFED Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek Başkanları ve diğer misafirlerimiz uğurlandı.

Dernek Yönetim Kurulu olarak, Doğu Akdeniz Dernekleri Bölge Toplantısına katılım sağlayan KAFFED Yönetim Kurulu üyelerimize, tüm Dernek Başkanlarımıza ve gençlik temsilcilerimize teşekkür eder, Festivalimizin toplumumuz için hayırlı olmasını dileriz.

Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele