KAFFED Suriye Kriz Masası Duyurusu

Cuma, 22 Kasım 2013 09:29

Değerli Çerkes Kamuoyuna,

Suriye de yaşanan iç savaşta mağdur olan ve Türkiye de yaşayan Çerkes kardeşlerinin yanına sığınan Suriyeli soydaşlarımızla ilgili bir yardım kampanyası düzenlemiştik.

Bu yardım kampanyası ile ilgili olarak gelen yardımlar anlık olarak yapılan harcamalar ise aylık olarak siz duyarlı insanlarımız ile periyodik olarak paylaşılmıştır.

 24 Kasım'da Federasyonumuzun Genel kurulunun olması sebebi ile Kasım ayı harcama tablomuzu 22.11.2013 itibari ile aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Kampanyanın başladığı günden bu yana kadar toplam  120.280 Tl ve 17.512 $ kardeşlerimizin gereksinimleri için Derneklerimiz ve kriz komitesi üyelerimizce harcama yapılmıştır.

Harcamaların tümü Banka kanalı ile resmi olarak ilgililere gönderilmiş olup tüm harcama listesi tablo halinde tutulmuş ve muhafaza edilmiştir.(İlgilenenlere ibraz edilebilecektir)

Yaklaşık iki yıllık süreçte  Kriz masamızca yapılan bu maddi yardımın dışında Soydaşlarımızı yerleştirdiğimiz il, İlçe ve köylerde yapılan yardımların tutarı ise hesaplanamayacak kadar çok ve anlamlıdır.

Yardım kampanyasının bakiyesi Yeni seçilecek Yönetim kuruluna tutanak ile teslim edilecektir.  

Suriyeli Soydaşlarımızın bu zor anlarında kurduğumuz Kriz masasına bizlere güvenerek maddi manevi destek veren tüm Çerkeslere en derin saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla

KAFFED Suriye Kriz Masası

 

KASIM 2103 YAPILAN HARCAMALAR(22Kasım itibari ile)

Eskişehir Dernek Hesabına Havale 1.160 Eskişehirde yaşayan ailelerin ihtiyacına istinaden talep edilip Havale edilen
Erdoğan Yaşar a Havale 550 İstanbul Pendik te yaşayan ailenin ihtiyacı için talebe istinaden havale edilen
Sezgin Özçelik 1.960 Pınarbaşında yaşayan 7 ailenin ihtiyaçları için havale edilen
İsa Elagöz Adana Başkanı 3.000 Reyhanlıda ki suriyelilerin ihtiyacı için talebe istinaden Reyhanlı ya ulaştırılmak üzere havale edilen
Handan Yeşilyurt Tokat Başkanı 1.750 Tokat ta yaşayan ailelerin ihtiyacına istinaden havale edilen
Bedri Tokuç Göksun Dern Başkanı 1.500 Göksun Köylerindeki ailelerin ihtiyacı  olarak talebe istinaden dernek hesabına havale edilen

 

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele