Kaffed'den Kartal Belediye Başkanına Ziyaret

Salı, 29 Nisan 2014 10:33

Başkan Öz’e Kafkas Dernekleri Federasyonu'ndan Ziyaret

Kafkas Dernekleri Federasyon Başkanı Yaşar Aslankaya ve Beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Kartal’da halkın güvenini kazanarak 2. Kez Belediye Başkanı seçilen Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret ederek tebrik edip başarı dilediler.  

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü, Kafkas Dernekleri Federasyon Başkanı Yaşar Aslankaya ve yönetim kurulu üyeleri. Ünal Uluçay, Osman Güdü, Recami Bursa, Mesut Akman, Havva Karadaş, Nuray Yağan, Osman Kılıç, Sezai Babakuş, Fırat Soyupak, Ali Can, Emrullah Kap ve Kamil Şirinel makamında ziyaret etti. Kartal’da halkın güvenini kazanarak 2. Kez Belediye Başkanı seçilen Op. Dr. Altınok Öz’ü başarısından ve seçilmesinden dolayı tebrik ederek kutlayan, Başkan Yaşar Aslankaya ve yönetim kurulu üyeleri Kartal’da yapmış olduğu çalışmalar Kafkas derneklerine gösterdiği yakın ilgi verdiği destek ve kültürel etkinlikler için teşekkür edip yeni dönemde de kendisine başarılar dilediler.  

Kafkas Dernekleri Federasyon Başkanı Yaşar Aslankaya Abhazya’dan Uluslararası Abhaz-Adige Gençlik Birliği Başkanı Astanur Logua’nın gönderdiği tebrik mesajını Başkan Öz’e sundu. Astanur Logua Mesajında, Uluslararası Abhaz-Adige Gençlik Birliği olarak tekrar Belediye Başkanı seçilmenizi kutlar, devam ettiğiniz görevde başarılarınızın devamını dileriz. Önceki Başkanlık döneminizde gercekleşen, Sohum Belediyesi ile kardeş belediyelik girişimleri, karşılıklı ziyaretlerin gerçekleşmesi, İlçenize sürgün Anıtı’nın dikilmesi ve Kartal Abhaz kültür günleri gibi çalışmalarınız bizleri oldukça memnun etmiştir. Bu tür güzel çalışmalarınızın ve Kafkas halkları ile olan diyalogunuzun artarak devam etmesini temenni ediyoruz. Saygılarımızla dedi.

Yapılan ziyaretten çok mutlu olduğunu dile getiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz,  Uluslararası Abhaz-Adige Gençlik Birliği Başkanı Astanur Logua’nın gönderdiği tebrik mesajı için teşekkür ederek. Hemşeri derneklerini çok önemsediklerini, ilçemizdeki hemşeri derneklerine bundan önce olduğu gibi bundan sonrada destek olmaya devam edeceklerini belirterek. Türkiye’nin mozaiğini yansıtan derneklerimize kültürlerin kaynaşması için kendi kültürlerini sergilemeleri için kültür merkezlerimizi ve meydanlarımızı açmaya devam edeceğiz desteğimiz sürecek diyerek. Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtip teşekkür etti. 

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele